Online tanácsadás

Kérdésed van? Vedd igénybe ingyenes online-tanácsadás szolgáltatásunkat. Ha nincs időd eljönni egy konzultációra, vagy még a tájékozódás fázisában vagy, itt az űrlapon felteheted plasztikai sebészettel kapcsolatos kérdéseidet.

A válaszok publikusak, bárki elolvashatja őket, mivel az oldalon az olvasók által korábban feltett kérdésekre adott válaszok is láthatók. A kérdező neve nem jelenik meg az oldalon.

Mellnagyobitas
12 éve
A leveléből nem tudom megítélni, hogy mennyire képes egy implantátum korrigálni a szülés után megviselt melleket. Elképzelhető, hogy esetleg mellfelvarrás is szükséges. A mai implantátumok általában már hosszabb ideig, várhatóan 15 évig, vagy még akár tovább is maradhatnak. Olyan implantátum nem létezik, amit nem kellene cserélni. Sok jót lehet hallani a poliuretán felületű implantátumról, a tapasztalatok sem rosszak. Természetesen szívesen várom a jelentkezését.
toka, vámpirszérum
12 éve
A "Drakula terápia" a bőr fiatalítására, a kisebb ráncok kezelésére jó módszer. A mélyebb redőket nem tudja eltüntetni. Az arcplasztika jó eredménye nem mindig azt az eredményt hozza, amit a páciens gondol, annak ellenére, hogy jól sikerül. A sztársebész pedig nem azt jelenti, hogy a legjobb, hanem a legismertebb orvos.
hasplasztika kotenyhas tb-re
12 éve
A tb támogatja a kötényhas korrekciós műtétét. Ez a fogalom azonban a has bőrének jelentős megnyúlását eredményezi, amit csak egy vizit alkalmával lehetne megítélni.
Korrekciós mütét
12 éve
Nem értem a problémát. A bőr egy élő szövet, aminek a nyújtása céljából rekonstrukciós műtétnél is ezt kihasználva szövetexpandert teszünk a bőr alá. Nem találkoztam olyan esettel, amikor a bőr ne nyúlt volna. A heg kiszélesedése után viszont nem várható a heg spontán szűkülése. A két dolog nem függ össze. A bimbó kiemelkedésére sokszor jó módszer az implantátum behelyezés, de ha megrövidültek a tejutak, akkor azok a bimbó visszahúzódását eredményezik. Tb nem támogatja ezeket a műtéteket.
Mellnagyobitas
12 éve
Tisztelt Doktor Ur! Nagyon regota tervezem hogy megmuttetem a melleimet mert elegge megviseltek lettek a kislanyom szuletese utan es most hogy sikerult par kilot is fogynom csak rosszabb lett a helyzet. Az lenne a kerdesem hogy feltetlen muszaj az implantatumot 10ev mulva cserelni? Esetleg Onnel is van lehetoseg polyuretan feluletu implantatum beultetesre? Valaszat elore is koszonom!
toka, vámpirszérum
12 éve
T. Doktor úr, 2 évvel ezelőtt volt egy arcplasztikám, és pár hónapra rá meglogott a tokám, ekkor közöltem az orvosommal, hogy nem igazán volt sikeres a mütét, ekkor tavaly novemberben ismét megmütötte, de a tokám, ugyan olyan lett mint volt, reklamáltam, és közölte, hogy ezzel ő nem tud mit csinálni, ez a kor, szeretném tudni ez valóban igy van-e? A másik problémám voltam nála vámpirsérum feltöltésen kb egy hónapja, de a mimikai ráncaim semmit nem változtak, korom 68 éves. Várom szives válaszát, Még annyit, hogy egy ismert sztársebész mütött. Érdekelne, mennyibe kerül önnél egy konzultáció
hasplasztika kotenyhas tb-re
12 éve
Tisztelt Dr Ur! Felesegem 2009es szulese ota komoly fogyason (30 kg) ment keresztul, viszont kotenyhas alakult ki nala. A kerdesem az lenne, hogy a hasplasztika elvegezheto e tb-re, illetve ha igen tudnank e szemelyesen konzultalni errol. Varom megtisztelo valaszat. Udvozlettel Tamas
Korrekciós mütét
12 éve
Üdvözlöm!T.Andreának hivnak,27 éves vagyok.Kb.5 évvel ezelött megcsináltattam a mellemet,sajnos majdnem szétrepedt mind két sebem,ezáltal sokkal nagyobb heg maradt mint amire számitottam.Viszont az eltelt èvek alatt sem nyúlt szinte semmit a bőröm.A doktornő azt mondta h.100.000-ből 1 ilyen van,nem gondolta h.ennyire feszesek a szövetek.A másik problémám ami ennél is jobban zavar az a befelé forduló mellbimbóm.Hiába csináltattam meg a melleim,ugyan olyan szégyenlös vagyok mint azelőtt.A kèt korrekciót szeretném egyszerre csinàltatni,ha megoldható?!Valamelyik"mütètnél"igénybe lehet venni a TB támogatást?!Válaszát előre is köszönöm!
Mellproblémák
12 éve
Amióta a mellrák kérdése Angelina Jolie esetén előtérbe került, azóta egyre többen foglalkoznak ezzel a problémával. A jogos félelem miatt volt már több nő aki ezt választotta (nem nálam). Ezt meg kellene előzni egy kivizsgálásnak, onkológussal konzultációnak. A mell mirigyállományának eltávolítása nem olyan egyszerű kérdés, mint pl. a nagyobbítása. Ezen nem a technikai részét értem.
Mellproblémák
12 éve
Tisztelt Doktor úr! Sajnos mindkét mellemben egyenként 4-5 ciszta található, melyek mérete 5-20 mm között van. Mivel a mellméretem igen kicsi (A kosarú melltartóban is elveszek), mondhatni az egész mellállomány szinte cisztákból áll. Koromnál fogva (32é), és mivel nem szültem még, mammográfiát nem végeztek, csak ultrahangos vizsgálatot. Szeretném kikérni a véleményét, hogy ilyen esetben mit javasol. Igazából úgy érezném biztonságban magam, ha eltávolítanák a teljes mellállományt, és implantátumot ültetnének be, de plasztikai sebész véleményét még nem kértem, és a többi orvos nem javasolja ezt a megoldási módot. Amennyiben ön nem utasítja el ezt a megoldást, szeretnék érdeklődni, hogy milyen lehetőségek vannak. Úgy láttam, szinte minden mellnagyobbítás esetén megtartják a mellállományt, de az én esetemben ennek eltávolítása lenne az elsődleges cél. Válaszát előre is köszönöm, Anon

Kérdezz

Email címedet nem tesszük közzé. A *-al jelölt mezőket kötelező megadni.

Jelentkezz most ingyenes konzultációra!

kérj időpontot